Този сайт използва бисквитки с цел подобряване на функционалността, за удобство на потребителя, както и за статистически цели. Ако сте съгласни с такава употреба на бисквитките, моля натиснете „Съгласен съм”.

Джеймс Бонд е новото лице на Heineken

Написана от  Четвъртък, 09 Февруари 2012 00:00




Даниел Крейг ще се снима в рекламен клип на Heineken, който ще се излъчва в 170 страни в цял свят през септември 2012 г. Проектът ще е част от съвместна кампания на пивоварната и създателите на Skyfall - 23-та част от поредицата за Джеймс Бонд, съобщава сп. ОК.    


Холандската бира присъства по един или друг начин във филмите за Бонд от 15 години, като за първи път се появява в "Tomorrow never dies" през 1997 г., но това е първият случай, в който изпълнителят на главната роля ще се снима в реклама на компанията.

 

сн.: sxc.hu